UKS SZACH Gryfice serwis szachowy
News Search:
Strona Główna01-11-2014 00:27
Zapowiedzi Turniejów
Najbliższe turnieje>>>
Nawigacja
Strona Główna
Zawodnicy UKS Szach
Linki
UKS SZACH - dane
Najbliższe turnieje
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych użytkowników: 28
Najnowszy Użytkownik: premkowo
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
ikonka
Puchar Polski Juniorów P'15 - wyniki
W Koszalinie rozegrano Puchar Polski Juniorów P'15. W zawodach, w grupie do lat 12 grali: Kacper Karwowski i Tobiasz Smal, w grupie juniorów do lat 16, grał Kamil Puszkarek.

Dobrze spisał sie Kacper, który wygrał w swojej grupie wyprzedzając Wojciecha Januszkiewicza (Hetman Koszalin) i Filipa Michalskiego OTSz Ostrów Wlkp.). Tobiasz Smal zajął 10. miejsce.
Kamil Puszkarek, w swojej grupie był 8.

serwis C 12 >>>   serwis C 16 >>>
                                                                                                                                                                                                                          Kazimierz Łaszewski
Konik Morski Rewala - komunikat
W dniach 18-29.08., w Rewalu odbędzie się międzynarodowy turniej szachowy: XV Międzynarodowy Turniej Szachowy - Konik Morski Rewala 2010.
 
UKS Szach organizuje pobyt szachistów w Rewalu.
Turnieje "A", "B", "C" są zgłoszone do FIDE, turniej "D" dla dzieci do lat 14.

Aktualne zgłoszenia:
"B" - Kazimierz Łaszewski, Kacper Karwowski, Kamil Puszkarek, Maciej Kowalski.
"C" - Zdzisław Makarewicz,
Agata Przybylska, Tobiasz Smal, Szymon Pinkas, Przemysław Jaskulski.
"D" - Jakub Kubiak, Szymon Sienkiewicz, Miłosz Smal.
Kazimierz Łaszewski
Turniej w Bierzwniku
Po raz jedenasty, na leśnej polanie w "Wigwamie", w dniach 29-31 lipca, odbył się, rozgrywany na świeżym powietrzu, turniej szachowy. Od trzech lat, turniej jest memoriałem Romana Szymoniaka - pomysłodawcy i wieloletniego organizatora turniejów.
W turnieju wystartowało 32. szachistów, głównie ze Stargardu Szczecińskiego, Barlinka i Myśliborza. Organizatorzy zadbali, by nie brakowało pozaszachowych atrakcji - przejazdy zabytkowymi pojazdami, kąpiele w jeziorach, wojskowa grochówka...
Turniej wygrał faworyt: Roman Czaja z "Mechanika" Stargard Szcz., który wyprzedził Piotra Nicińskiego ("Lasker" Barlinek) i Kazimierz Łaszewskiego (UKS "Szach" Gryfice).
W niedzielę, w ramach festynu "3 dni na cysterskim szlaku", odbył się otwarty turniej błyskawiczny. W turnieju zwyciężył Piotr Niciński, który wyprzedził Romana Czaję i Karola Mironowicza ("Mechanik" Stargard Szcz.). Kolejne miejsca zajęli: Maciej Kielbratowski (Koszalin) i Kazimierz Łaszewski.


serwis TnLP >>>
serwis blitz'a >>>
Kazimierz Łaszewski

Mistrzostwa Polski Juniorów P'30 i P'5 - wyniki
W Warszawie w dniach 26-28 lipca br. odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów P'30 i P'5. W turniejach wystąpiło dwoje gryficzan: Kamil Puszkarek  z UKS "Szach" Gryfice i Agata Przybylska reprezentująca klub "Solny" Grzybowo.
Agata zajęła 18. miejsce w turnieju P'30 i 16. miejsce w turnieju blitza.
W turnieju P'30, Kamil, po bardzo dobrym początku, przegrał trzy ostanie partie i zajął 67. miejsce. Lepiej poszło mu w blitz'u, gdzie był 48.

Kazimierz Łaszewski
Festiwal Szachowy im. Mieczysława Najdorfa
W Warszawie dobywa się Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Mieczysława Najdorfa. Mieczysław Najdorf, to wybitny polski szachista, którego wybuch wojny zastał w Argentynie. Po 1945 roku Najdorf reprezentował Argentynę i należał do najlepszych szachistów świata XX wieku.

W festiwalu grał junior UKS "Szach" Gryfice - Kamil Puszkarek. Grający w turnieju "B", Kamil spisał bardzo dobrze. W dziewięciu rundach zdobył 6 punktów i zajął 16. miejsce wśród 128. uczestników. Kamil osiągnął w tym turnieju ranking 1937.

serwis turnieju >>>
                                                                                                                                                                                                                Kazimierz Łaszewski
Wakacje z Szachami w Lazach - wyniki

Bardzo dobrze spisali się gryficcy juniorzy z gryfickiego  UKS „SZACH” w turniejach „Wakacje z Szachami”. Grający w grupie rankingowej 1200-1250 - Arek Janowski - wygrał turniej i zdobył IV kategorię szachową. W najsilniejszej grupie 1600-1800 grało troje naszych szachistów. Zawody wygrał bezapelacyjnie Tobiasz Smal, który zremisował tylko jedną partię a resztę wygrał. W tej samej grupie, zaczynający dopiero szachową karierę, dziewięcioletni Jakub Kubiak był siódmy, a Szymon Pinkas zajął 17. miejsce wśród 35. zawodników.
Serwisy turniejowe      >>> grupa 1200-1250                >>> grupa 1600-1800

Kazimierz Łaszewski

Mieleńska Perła Bałtyku - wyniki
W dniach: 27.06 - 4.07. w Łazach,odbył się międzynarodowy turniej szachowy: VI Mieleńska Perła Bałtyku. W zawodach, w turnieju B wystartowało dwoje gryficzan: Kamil Puszkarek (UKS "Szach" Gryfice) i Agata Przybylska, reprezentująca klub "Solny" Grzybowo.
Wśród 68. szachistów, Kamil zajął 26. miejsce, a Agata była 39.
Serwisy turniejowe >>>   Turniej A    Turniej B   Turniej C 
Kazimierz Łaszewski

Turniej Pierwszej Szansy - wyniki
W dniach: 27.06 - 3.07. w Łazach, odbywały się turnieje pierwszej szansy - eliminacje do mistrzostw Polski, z udziałem juniorów UKS "Szach" Gryfice. W grupie C-9 grał Jakub Kubiak, a w grupie C-13: Kacper Karwowski i Tobiasz Smal.
Wspaniale spisał się, debiutujący w turnieju szachów klasycznych, Jakub, który zajął dobre, dziesiąte miejsce i zdobył III kategorię szachową!
W grupie C-13 Tobiasz Smal był szósty, a Kacper Karwowski siódmy.

Serwisy turniejowe >>>    C-9    C-11    C-13    C-15    D-9    D-11   D-13   D-15
Kazimierz Łaszewski
Wojewódzka Olimpiada Młodzieży - wyniki
W sobotę, 26 czerwca 2010 r., w Łazach, odbyła się XI Wojewódzka Olimpiada Młodzieży. W turnieju bardzo dobrze spisał się Kacper Karwowski, który wygrał grupę C-14. Rewelacyjnie też zagrał Jakub Kubiak, który zajął drugie miejsce w grupie C-10. Na wyróżnienie zasługuje postawa debiutanta - Szymona Sienkiewicza  - który w grupie C-10 zdobył 5 punktów i zajął  16. miejsce wśród 38. zawodników.
Miejsca gryficzan:
C-14: Szymon Pinkas - 7.
C-12: Kacper Karwowski - 1, Tobiasz Smal - 5, Arkadiusz Janowski - 12.
C-10: Jakub Kubiak - 2, Miłosz Smal - 11, Szymon Sienkiewicz - 16.


Serwisy turniejowe >>>    C-10    C-12    C-14    D-10    D-12    D14
Kazimierz Łaszewski
Woj. Olimoada Młodzieży
UKS Szach Gryfice organizuje wyjazd na Wojewódzką Olimpiadę Młodzieży              komunikat >>>

Wyjazd w sobotę o godz. 7.30, spod budynku administracyjnego SM "Nad Regą" w Gryficach ul. Jana Dąbskiego 48.

Lista zgłoszonych: Kacper Karwowski, Tobiasz Smal, Miłosz Smal, Jakub Kubiak, Kamil Prociak, Szymon Pinkas, Szymon Sienkiewicz, Mateusz Kozłowski, Arkadiusz Janowski.
Kazimierz Łaszewski
Mistrzostwa Województwa P'30

Czerwcowy weekend, dwunastu gryfickich szachistów, spędziło przy szachownicach, w Szczecinie. Staraniem miejscowego klubu Gryf i przy pomocy Urzędu Miejskiego w Szczecinie, po raz pierwszy rozegrano Mistrzostwa Województwa w Szachach Szybkich P'30, w których wystartowało 73 szachistów z niemal całego województwa.

Turniej wygrał, będąc poza zasięgiem rywali, Tomasz Tokarczyk (Śmiały Police), który wyprzedził  Krystiana Jacka (Gryf Szczecin) i Jana Czuchnickiego (Pałac Młodzieży Szczecin).

W turnieju nieźle spisali się szachiści  z Gryfic. Bardzo dobrze zagrał Kazimierz Łaszewski, który zajął 6. miejsce w klasyfikacji „open” i Agata Przybylska - 10. w klasyfikacji „open”. Statuetki dla najlepszych otrzymali: Przemysław Jaskulski (1. miejsce do lat 18.) i Kacper Karwowski (1. miejsce do lat 12).  Na podium stawali także: Agata Przybylska (2. miejsce w klasyfikacji kobiet i 2. miejsce w klasyfikacji juniorek do lat 16.) oraz Tobiasz Smal (2. miejsce do lat 12).

W turnieju można było zdobyć kategorią szachową. Z tej okazji korzystał Jakub Kubiak, który zdobył IV kategorię. Gratulacje!

serwis turniejowy >>>

Kazimierz Łaszewski

Strona 40 z 47 << < 37 38 39 40 41 42 43 > >>
Copyright © 2006
Powered by PHP-Fusion © 2003-2006 - Aztec Theme by: PHP-Fusion Themes

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie