UKS SZACH Gryfice serwis szachowy
News Search:
Strona Główna30-03-2017 04:33
Cotygodniowy Przegląd Szachowy

s

Cotygodniowy
Przegląd Szachowy (172)

Nawigacja
Strona Główna
Linki
UKS SZACH - dane
Cotygodniowy przegląd szachowy
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych użytkowników: 65
Najnowszy Użytkownik: SteveTab
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
ikonka
Turniej z cyklu "4 PORY ROKU" - Zima z Szachami

zzsW imieniu organizatorów zapraszam na czwarty w tym roku turniej z cyklu:

"4 Pory Roku" - Zima z Szachami

 
Turniej odbędzie się w sobotę, 1 grudnia 2012 r. w budynku SM Wspólny Dom przy ul. Św. Marcina 2 o godz. 10.00. Zapisy od 9.00 do 9.45.

 Wyjazd z Gryfic o godz 8.15 spod budynku administracyjnego SM "Nad Regą" ul. Jana Dąbskiego 48.

Turniej A >>>    Turniej B >>>    Turniej C >>>     zdjęcia>>>

Szymon Sienkiewicz (UKS Szach Gryfice), w turnieju C, zajął 3. miejsce. W klasyfikacji łącznej, po czterech turniejach, Szymon zajął 3. miejsce, mimo, że grał tylko w 3. turniejach.

Kazimierz Łaszewski

Grand Prix Kołobrzegu

kW imieniu organizatorów zapraszam na turniej P'15:

Grand Prix Kołobrzegu

Turniej rozegrany zostanie w sobotę, 1 grudnia 2012 r. o godz. 10.00, w hali na ul. Mazowieckiej 1.

zapisy i serwis turniejowy>>>

Tobiasz Smal (UKS Szach Gryfice) zajął 1. miejsce, wyprzedzająć Borysa Lebiedowicza (Hetman Koszalin) i Macieja Kowalskiego (Solny Grzybowo)

Kazimierz Łaszewski

V Memoriał Janusza Kaweckiego - turniej Grand Prix Wybrzeża

mW W imieniu organizatorów zapraszam w niedzielę, 25 listopada o godz. 10.00 do Nowogardu na:

 
Memoriał Janusza Kaweckiego 

 turniej z cyklu Grand Prix Wybrzeża 2012


- 9 rund systemem szwajcarskim
- początek godz. 10.00
- wpisowe: dorośli – 10 zł, dzieci, młodzież, emeryci i zawodnicy LZS Nowogard - 5 zł

Zapisy i serwis turniejowy >>>                                  zdjęcia >>>                                   klasyfikacja końcowa GP Wybrzeża >>>

Wyjazd z Gryfic o godz 8.45 spod budynku administracyjnego SM "Nad Regą" ul. Jana Dąbskiego 48.

Turniej wygrał Arkadiusz Korbal ze szczecińskiego Gryfa, który wyprzedził dwóch gryfickich juniorów: Kacpra Karwowskiego i Tobiasza Smala. Najlepszym szachistą z Nowogardu okazał się Sebasian Hnal, który zajął 4. miejsce w klasyfikacji "open". Grało 52. szachistów.

Do turnieju finałowego zakwalifikowali się: Kacper Karwowski 278 punktów - 5 turniejów (Gryfice ), Tadeusz Twarogiel 218 - 6 (Wolin), Tobiasz Smal 200 - 5 (Gryfice), Krzysztof Sielicki 185 - 5 (Choszczno), Jan Tymrakiewicz 174 - 5 (Świnoujście), Mieczysław Iwancewicz 173 - 5 (Kamień Pomorski), Mariusz Palenica 165 - 5 (Kamień Pomorski),   Ryszard Mroziewicz 130 - 6 (Świnoujście), Krzysztof Dłużyński 125 - 6 (Choszczno), Jakub Kubiak 124 - 5 (Gryfice).

Kazimierz Łaszewski

Turniej Mikołajkowy w ramach akcji „Szachiści grają dla Polonii”

W imieniu organizatorów zapraszam w sobotę, 8 grudnia, do Choszczna, na:

Turniej Mikołajkowy

Szachiści grają dla Polonii

- poczatek o godz. 10.00,

- turniej P'15, 9 rund,

- wpisowe - nie mniej niz 10 zł,

zapisy i serwis turniejowy>>>

Kazimierz Łaszewski

Mistrzostwa Powiatu Gryfickiego w Szachach Klasycznych

lpgW dniach 10-11, 17-18  listopada br., w Liceum Ogólnokształcącym im. Bolesława Chrobrego w Gryficach odbędą się:

X Otwarte Mistrzostwa Powiatu Gryfickiego
w Szachach Klasycznych


- tempo: 1 godz. + 30 sek na posunięcie

- turniej zgłoszony do FIDE - wpisowe 40 zł (wpisowe zawiera opłatę rankingową)

Harmonogram
10.11 - godz. 9.00 - odprawa techniczna i otwarcie turnieju
10.11 - godz 9.20 - 19.20  rundy I -III
11.11 - godz. 10.00 - 17.00 rundy IV-V
17.11 - godz 10.00 - 17.00 rundy VI-VII
18.11 - godz. 10.00 - 17.00 rundy VIII - IX   

zapisy >>>      serwis turniejowy >>>                serwis turniejowy na Swiss-Manager >>>               zdjęcia >>>   

 

Na półmetku zawodów, po pięciu rundach, nieoczekiwanie samodzielnym liderem turnieju jest 14. letni junior UKS Szach Gryfice - Tobiasz Smal, który wyprzedza Tomasza Kamienieckiego i Krystiana Jacka.

Wyniki po 5. rundach: 1. Tobiasz Smal (UKS Szach Gryfice) 2. Tomasz Kamieniecki (Hetman Koszalin) 3. Krystian Jacek (Gryf Szczecin) 4. Roksana Jacek (Gryf Szczecin) 5. Borys Lebiedowicz (Hetman Koszalin) 6. Maciej Kowalski (Solny Grzybowo) 7. Mariusz Śliwiński (UKS Pat-Mat Łobez) 8. Łukasz Lanica (Pod Wieżą Szczecin) 9. Ryszard Mrozewicz (UKS Dziwna Dziwnów) 10. Kacper Karwowski (Gryfice) 13. Agata Przybylska (Gryfice) 23. Szymon Pinkas (UKS Szach Gryfice) 24. Jakub Kubiak (UKS Szach Gryfice) 32. Szymon Sienkiewicz (UKS Szach Gryfice).

Turniej zakończył się zasłuzonym zwycięstwem Krystana Jacka (KSz Gryf Szczecin), który tylko lepszą wartościowością wyprzedził swoja młoszą siostrę - Roksanę Jacek - i Kacpra Karwowskiego (KSz Solny Grzybowo).

Kazimierz Łaszewski

XI Memoriał Szachowy im. Stanisława Szumskiego i Marysława Kostki

st

W imieniu organizatorów zapraszam na:

 X Memoriał Szachowy 
im. Stanisława Szumskiego i Marysława Kostki

który odbędzie się w sobotę 03.11.2012 w Stargardzie Szczecińskim w Młodzieżowym Domu Kultury na ul. Portowej 3.

Rozpoczęcie: godz.10.00. Turniej zostanie rozegrany systemem szwajcarskim P'15, na dystansie 9 rund.

Wpisowe: seniorzy - 20 zł, juniorzy - 10 zł.

UKS Szach organizuje wyjazd

Serwis turniejowy >>>

Kazimierz Łaszewski

Wyjazd do Olkusza

aAKSz Hetman Politechnika organizuje wyjazd do Olkusza, na turniej mikołajkowy w terminie 8-9 grudzień, wyjazd 7 grudzień z samego rana.

Osoby zainteresowane proszę o pilny kontakt do piątku 9 listopada, aby zebrać wstępną listę uczestników i opiekunów (rodziców).

Nie ukrywam wyjazd uzależniony jest od ilości osób , która ma wpływ na koszt przejazdu.

Czekam na kontakt (tel. 517216317 lub mailowo kamieniecki.hetman@wp.pl). Na turnieju w Gryficach zamykamy listę chętnych.


Pozdrawiam

Tomasz Kamieniecki

Turniej Antyalkoholowy - ''Myśl trzeźwo!''

twW imieniu organizatorów OPP w Kołobrzegu zapraszam na:

Szachowy Turniej Antyalkoholowy

pod hasłem "Myśl trzeźwo!"

- termin: 3 listopada o godz. 10.00, 
- miejsce rozgrywek: Sala OPP w Kołobrzegu, ul. Mazowiecka 1, 
- 9 rund P'15, 
- wpisowe: senior - 10 zł, junior - 5zł, 

- pula nagród 700 zł,

- zgłoszenia: kamieniecki.hetman@wp.pl lub http://www.chessarbiter.com/turnieje/2012/ti_4261/

Serwis turniejowy>>>

Kazimierz Łaszewski

XXII Memoriał A. Kubaszewskiego i E. Kramka

mkW dniach 20-21 października, w Choszczeńskim Domu Kultury odbędzie się:

XXII Memoriał A. Kubaszewskiego i E. Kramka

- 9 rund P'30

- wpisowe do turnieju: seniorzy – 30 zł, juniorzy do lat 18-tu (urodzeni po 31-12-1994 r.) - 15 zł, uczniowie szkół podstawowych – 10 zł.

 Wpisowe ulega obniżeniu o 5 zł, jeżeli uczestnik turnieju zgłosi swój udział za pomocą strony internetowej na ChessArbiterPro http://www.chessarbiter.com/turnieje/2012/ti_3332/, drogą elektroniczną na adres e-mail: skoczek_choszczno@wp.pl lub  telefonicznie pod numerem 607-302-720, w nieprzekraczalnym terminie do dnia 19 października 2012 r. (piątek) do godz. 15.00. Przy zgłoszeniu należy podać: nazwisko, imię, datę urodzenia, ranking, kategorię, ew. reprezentowany klub lub miejscowość.

Uks Szach organizuje wyjazd na turniej. Proszę o zgłoszenia. Wyjazd z Gryfic w sobotę i niedzielę o godz. 8.00.

Zapisy i serwis turniejowy >>>

Kazimierz Łaszewski

12. edycja Grand Prix Pomorza

HKW niedzielę, 21 października 2012 r. w sali klubowej AKSz Hetman Politechnika Koszalińska - budynek sali gimnastycznej uczelni ul: Racławicka 15-17 Koszalin I piętro odbędzie się:


5 Turniej Grand Prix Pomorza 2012

serwis turniejowy >>>

Kazimierz Łaszewski

Regionalna Amatorska Liga Szachowa - wyniki

 rW Dziwnowie, w niedzielę 14 października, odbył się trzeci (ostatni) zjazd

 Zachodniopomorskiej Regionalnej Amatorskiej Ligi Szachowej

  W zawodach zwyciężyła drużyna KSz Gryf Szczecin, która wyprzedziła KSz Solny Grzybowo i LKS Mechanik Stargard Szczeciński.

 Medale za najlepsze wyniki na szachownicach otrzymali:

I deska - Arkadiusz Korbal (Gryf Szczecin), Leszek Wierucki (Myślibórz), Borys Lebiedowicz (Hetman Koszalin)

II deskaWojciech Januszkiewicz (Hetman Koszalin), Krystian Jacek (Gryf Szczecin), Tobiasz Smal (UKS Szach Gryfice)

III deskaAgata Przybylska (Solny Grzybowo), Adam Szalewicz (Mechanik Stargard Szcz.), Adam Paszczuk (Myślibórz)

IV deskaJulia Antolak (Solny Grzybowo), Marcin Raczyński (Mechanik Stargard Szcz.), Maciej Jaworski (Myślibórz).

Organizatorzy zjazdu – UKS Dziwna Dziwnów – dołożyli (jak zawsze) wszelkich starań, by stworzyć szachistom dobre warunki rozgrywania turnieju, za co należą się im gorące podziękowania. A ci, którzy się nie zgłosili do rozgrywek – mają czego żałować!

serwis turniejowy >>>

Kazimierz Łaszewski

Strona 40 z 67 << < 37 38 39 40 41 42 43 > >>
Copyright © 2006
Powered by PHP-Fusion © 2003-2006 - Aztec Theme by: PHP-Fusion Themes

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie