ikonka
Witamy
=== UKS SZACH Gryfice wita miłośników królewskiej gry ===
Dni Połczyna-Zdroju

W imieniu organizatorów zapraszam w niedzielę, 31 lipca do Połczyna-Zdroju na turniej szachowy z okazji:

Zawody rozegrane zostaną w Galerii Kino Goplana  ul. Parkowa 4.

Rozpoczęcie turnieju godzina 10.00.   9 rund P'15

Wpisowe: 10 zł, juniorzy do 14 lat i do kat. 1400 - 5 zł. Juniorzy i seniorzy z Miasta i Gminy Połczyn-Zdrój zwolnieni z wpisowego.Zapisy w dniu zawodów plus 5 zł.

Liczba miejsc ograniczona!              zapisy i serwis turniejowy>>>

Kazimierz Laszewski

IV Turniej o Puchar Lata - OPEN FIDE

sW dniach 9-10 lipca, w Choszczeńskim Domu Kultury przy ul. Bohaterów Warszawy 17, odbędzie się:

- 5 rund, tempo: 60'+30'',
- wpisowe: 40 zł (zawiera opłatę rankingową FIDE oraz PZSzach),
- uczestnikami mogą być zawodnicy polscy posiadający co najmniej III kategorię szachową oraz maksymalny ranking ELO do 2199,
- udział mogą wziąć także zawodnicy z zagranicy, którzy posiadają CODE FIDE,
- osoby nie spełniające kryteriów rankingowych mogą wziąć udział po uzyskaniu akceptacji organizatora, który będzie rozpatrywał każdą prośbę indywidualnie.

zapisy i serwis turniejowy >>>

Wyjazd z Gryfic o godz. 8.00 spod budynku administracyjnego SM "Nad Regą" ul. Jana Dąbskiego 48.

Kazimierz Łaszewski

Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich i Błyskawicznych - Koszalin 2016.

ss

W dniach 4-7.08.2016 r., w Hali Widowiskowo-Sportowejw Koszalinie ul. Śniadeckich 4, odbędą się:

Mistrzostwa Polski Juniorów

w Szachach Szybkich i Błyskawicznych

== Koszalin 2016  ==

- zgłoszenia do 18.07                   strona organizatora>>>
- wpisowe 50 zł (MPJ w Szachach Szybkich) i 40 zł (MPJ w Szachach Błyskawicznych)

XXVII Międzynarodowy Festiwal Szachowy Memoriał Józefa Kochana

pW imieniu organizatorów zapraszam na:

XXVII Międzynarodowy Festiwal Szachowy
Memoriał Józefa Kochana

który odbędzie sie w Koszalinie w dniach 8-15 sierpnia 2016 r. w Koszalinie, w Hali Widowiskowo–Sportowej przy ul. Śniadeckich 4.

Józef Kochan w "Wikipedii">>>

Koszt zakwaterowania i wyżywienia: 75,00 złotych brutto / osobo-dzień.

open A>>>     open B>>>

XII Międzynarodowy Festiwal Szachowy „Perła Bałtyku” - wyniki

aaW Łazach jest rozgrywany:

XII Międzynarodowy Festiwal Szachowy
„Perła Bałtyku”

W zawodach grają juniorzy UKS Szach Gryfice.
W turnieju B grają Tobiasz Smal i Jakub Kubiak
W turnieju D gra Kamil Łabędzki.

W turnieju B Tobiasz Smal znalazł się na 5 miejscu, a Jakub Kubiak na 38. Wygrał Marcin Bartoszewicz z Augustowa. Grało 88. szachistów.

W turnieju D Kamil Łabędzki zajął 7 miejsce. Wygrał Grzegorz Iwaszkiewicz z Polonii Warszawa. Grało 85. szachistów.

W ramach festiwalu „Perła Bałtyku” rozegrano turniej szachów szybkich. W zawodach uczestniczyli gryficzanie: Grzegorz Łabędzki, Tobiasz Smal, Jakub Kubiak, Kamil Łabędzki i  5. letni Kuba Łabędzki.

Wśród 122 uczestników I miejsce zajął białoruski arcymistrz Kirill Stupak, który wyprzedził Mongoła – Sumiya Bilguuna i mistrza międzynarodowego - Jukasza Jarmułę. Z gryficzan najwyższe miejsce – 24. – zajął Tobiasz Smal. Jakub Kubiak był 25., Kamil Łabędzki – 85.,  Kuba Łabędzki – 109., Grzegorz Łabędzki – 110.

W nocnym Turnieju Błyskawicznym grali dwaj juniorzy UKS Szach Gryfice: Jakub Kubiak i Tobiasz Smal. Bardzo dobrze zagrał Tobiasz, który w bardzo silnej obsadzie zajął 19. miejsce i zdobył kilkanaście punktów do rankingu. Jakub Kubiak zajął niezłe 37. miejsce i również powiększył swój dorobek rankingowy. Grało 102. szachistów. Wygrał Mongoł - Sumiya Bilguun.

W Łazach odbył się również „turniej kloca”. Wygrała koszalińska para Gracjan GrzesikFilip Łuczak. Piąte miejsce zajęła para gryficko-koszalińska: Jakub Kubiak-Patryk Wolaniecki, a Kamil Łabędzki grający z kolegą z Gościna – Miłoszem Drzewieckim - zajęli 24. miejsce wśród 34 par.

Turniej Szachowy z okazji Dni Szczecinka

a10.07.2016 r. (niedziela) w Szczecinku ul. 9-Maja 12 o  godz.10.00 odbędzie się:

Zgłoszenie się do turnieju do godz. 2000 dnia 08.07.2016 r.

Wpisowe: dorośli 10zł, młodzież gimnazjalna i dzieci ze szkół podstawowych -  5zł. Dzieci i młodzież ze Szczecinka bezpłatnie.

Serwis turniejowy >>>                                                                                      Kazimierz Łaszewski
XII Międzynarodowy Festiwal Szachowy „Perła Bałtyku”

łazyW Łazach (gmina Mielno) w dniach 25.06 – 05.07.2016 r. odbędzie się:

Grupa A – zawodnicy posiadający ranking ELO min. 2000
Grupa B – zawodnicy posiadający ranking ELO 1400 - 1999
Grupa C – zawodnicy posiadający ranking ELO do - 1600 oraz zawodnicy bez rankingu
Grupa D – dzieci tzw. „krasnale” do lat 10

Zgłoszenia dotyczące zakwaterowania należy zgłaszać do 25 maja!

XVII Wojewódzka Olimpiada Młodzieży

6W sobotę, 25 czerwca 2016 r., w Łazach, w OW Bryza, ul. Wąska 2, odbędzie się:

dyscyplina - szachy

- do 9.30 potwierdzenie uczestnictwa, zgłoszenia do 22 czerwca, wpisowe 10 zł
- osobne turnieje dla dziewcząt i chłopców w grupach wiekowych
- dodatkowa klasyfikacja  w grupach wiekowych do  8 lat (2008 i młodsi)

C-10>>>    C-12>>>    C-14>>>   D-10>>>   D-12>>>   D-14>>>

Turniej o nagrodę Mądrej Sowy

ssW sobotę, 11 czerwca, w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbędą się turnieje dla dzieci:

- nagrody i upominki dla wszystkich dzieci,

- zapisy na zajęciach w bibliotece, przez internet lub przed turniejem.

Zdjęcia>>>

Indywidualne Mistrzostwa Polski do lat 6 i 7

ssW Suchedniowie odbywają się

w których uczestniczy 5. letni junior UKS Szach Gryfice - Kuba Łabędzki

serwis chłopcy do  l. 6 >>>     serwis dziewczęta do l. 6 i 7 >>>     serwis chłopcy do  l. 7 >>>

VIII Szachowe Wakacje w Dąbkach

sW dniach 18-30 sierpnia, w Dąbkach odbędą się:

VIII Szachowe Wakacje

W ramach obozu odbędzie się szkolenie w grupach szkoleniowych liczących po 10-14 osób